טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
NLP

קורס NLP בצפון

אזור הצפון של מדינת ישראל הוא אזור יפיפה ומיוחד במינו לזה אין עוררין. לצד הנוף הפסטורלי והשקט המאפיין את אזור הצפון, קיומו של קורס NLP בצפון נראה אך טבעי. קורס NLP ניתן למצוא בכל הארץ, בין אם במוסדות לימוד גדולים ובין אם באופן פרטי ואינטימי, אך כאשר מדובר בצפון היפה שלנו, המיקום הופך את התהליך לנעים ורגוע יותר.

מהי שיטת NLP?

שיטת NLP מבוססת על העיקרון כי כל אדם גדל בתוך סביבה המטפחת בו אמונות, עקרונות ודפוסי חשיבה שונים המנחים את חייו למעשה מרגע לידתו. אותה מערכת אמונות ועקרונות שלצדה גדלים לעתים מובילה אותנו לדפוסי התנהגות שלא רק שאינם מקדמים אותנו אלא גורמים לנו לקיפאון של ממש בתחומי החיים השונים.
שיטת NLP למעשה מחווטת מחדש את דפוסי החשיבה שלנו וגורמת לנו להביט על חיינו מזווית אחרת, מאפשרת יותר, חיובית יותר ופחות מגבילה תפיסתית ומחשבתית. עד כאן סיסמאות יפות אך כיצד הן באות לידי ביטוי? ובכן קורס NLP בצפון או בכל מקום אחר לצורך העניין כולל כלים המסייעים ללומדים בו בהבניית התקשורת בינם לבין אנשים אחרין אך בעיקר בינם לבין עצמם כשבתוך התהליך הזה מתקיים גם שינוי דפוסי החשיבה האישיים. שינוי שבסופו של תהליך יוביל את המשתתף בקורס לנווט את החלטותיו בחייו למקומות שתורמים לו יותר ומעצימים אותו בל תחום אפשרי.

קורס NLP בצפון למטופלים ומטפלים

קיים הבדל משמעותי בין קורס NLP המיועד להעניק כלים ללומדים בו למטרת אימון אישי, לבין קורס המיועד למטפלים אשר לאחר מכן ינחילו את השיטה הלאה. יחד עם זאת כל המשתתפים בקורס NLP בצפון או בכל מקום אחר יוצאים נשכרים באותה המידה ועוברים תהליך טיפולי שלהם עם עצמם, בין אם מדובר במטפלים ובין אם במטופלים. יתרה מזאת, מטפל שעבר קורס NLP בצפון או בכל מקום אחר יכול להנחיל את השיטה הלאה רק אם עבר אותה בעצמו שכן קשה להנחיל שיטת טיפול כלשהי לפני שמתנסים בה ועוברים את התהליך, בעיקר כאשר מדובר בתהליך כמו NLP.

למי מתאים קורס NLP בצפון?

קורס NLP בצפון מיועד למעשה לכל אחד (ובלבד כמובן שגיאוגרפית זה מתאפשר), בדגש על אנשי חינוך, מטפלים מקצועיים, הורים וכל מי שמעוניין לערוך שינוי מהותי בחייו ובאופן שהוא מנהל אותם. כל משתתף לוקח את הכלים שהוא רוכש במהלך הקורס לכיוונים שהוא זקוק להם, בין אם לצורכי תעסוקה ובין אם לצורכי התפתחות אישית ללא עיסוק בתחום.

יתרונות עיקריים בקורס

בין שלל הנושאים שנלמדים בקורס ניתן למצוא נקודות עיקריות כגון:

  • שליטה במצבי משבר רגשי כגון: כעס, חרדה, הצפה רגשית ועוד.
  • הבניית דפוסי חשיבה שונים וחדשים שאינם מתבססים על חוויות שליליות מן העבר אלא על חוויות חיוביות.
  • שיפור הביטחון העצמי והדימוי העצמי.
  • הכשרה מקצועית בתחום מרתק ומועיל לכל הצדדים, הן למטפל והן למטופל.
  • רכישת מקצוע מבוקש בשוק העבודה תוך יכולת להתנהל באופן עצמאי במטפלים לאחר מתן תעודת ההכשרה.
  • שינוי הרגלים שהיוו מעגל אינסופי שאינו מתקדם. ועוד.

חשוב מאוד לוודא כי התעודה מהווה הסמכה לעסוק בתחום המוכרת על ידי המוסדות הרלוונטיים.

מאמרים נוספים בנושאי NLP

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button