טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
סדנת NLP

סדנת NLP

מתי בפעם האחרונה עצרתם לרגע את מרוץ החיים והתחברתם עם עצמכם? נשאל שוב, מתי באמת עשיתם היכרות עם עצמכם, עם החוזקות שלכם, עם החולשות, עם הרצונות, השאיפות, היכולות שלכם והכישרונות שלכם מבלי לעצור את עצמכם? האם אי פעם עצרתם ושאלתם אם אתם מאושרים, אם אתם במקום בו אתם רוצים להיות?
סדנת NLP היא בדיוק ההזדמנות שלכם לעשות זאת ולו לערב אחד. לפגישה אחת תוכלו לקבל כלים מעשיים שיוכלו לקדם אתכם ולהוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם שאינו באמת נוח, אלא משמש כתירוץ נוח לחוסר היכולת שלכם להתמודד עם התעוזה של עצמכם.
בעזרת תרגילי דמיון מודרך וטכניקת טיפול חדשנית ופורצת דרך תוכלו להבין כבר בערב אחד היכן הנקודות אותם אתם צריכים לרכך ואיזו דרך תצטרכו לפרוץ על מנת להתקדם בחיים.

באילו תחומים מסייעת טכניקת NLP?

התשובה היא כמעט כל תחום: בתחום האישי – מציאת כיוון ראשי בחיים, שינוי כיוון תעסוקתי, מציאת מקום עבודה מספק יותר, פיתוח מקצועי בתחום התעסוקה הנוכחי, לימודים, מציאת זוגיות מתאימה ועוד.
בתחום הבינאישי – שיפור התקשורת הבינאישית ויצירת קשרים חדשים או שיפור הקשרים הקיימים, התמודדות עם חרדה חברתית, חרדת בחינות ועוד.

NLP לקבוצות

סדנת NLP לקבוצות

סדנת NLP לקבוצות למעשה משלבת טכניקות טיפול ביחיד ובקבוצה ומקנה מיומנויות הנחיית קבוצות בכל נושא טיפולי שהוא. הסדנה מתמקדת בשילוב טכניקות כמו ראפור בדינמיקה קבוצתית, כיצד להשתמש בעוגנים ומטאפורות תוך כדי הטיפול הקבוצתי, כיצד להתמודד עם מצבים מלחיצים הן מבחינה אשית והן מבחינה קבוצתית ועוד.
סדנת NLP לקבוצות כוללת בדרך כלל מספר מפגשים ומתאים לכל שכבות הגיל, הן לבני נוער, הן למקומות עבודה והן לקבוצות בעלות עניין משותף.

ההבדל בין סדנת NLP לקורס NLP

התשובה מאוד תלויה בגוף המעביר אותם, אך לרוב, קורס NLP מתייחס להכשרת מטפלים בשיטה מתקדמת זו, לאנשים המבקשים להתמקצע בתחום ולפתח באמצעותו את עצמם וגם את מעגל לקוחותיהם, בין אם הינם מטפלים בשיטות אחרות ובין אם החליטו לטפל בשיטה זו בלבד.

סדנת NLP, מאידך, לרוב מתייחסת לפן הטיפולי של השיטה ומתקיימת על מנת לתת מענה למי שאינו מצליח ל הביא את עצמו לפרוץ את תקרת הזכוכית של עצמו וצריך לסגל לעצמו כלים חדשים ולדבר עם עצמו בשפה שאינו מכיר.
בעוד שקורס NLP עשוי לארך חדשים, סדנת NLP כאמור, קצרת מועד ומעניקה לרוב את מירב הכלים והטכניקות להתמודדות עם מחסומים אישיים ונפשיים המונעים מהמטופלים מלהגשים את עצמם בכל תחום בחייהם, יהא אשר יהא.

שילוב של NLP עם שיטות טיפול שונות

ישנם מטפלים היוצרים סדנת NLP המשלבת בין טכניקות השיטה לבין טכניקות טיפול שונות שאינן שייכות לשיטה אך בהחלט מתכתבות איתה ומתממשקות עמה.
שיטות טיפול כמו למשל טיפולים במגע: רייקי, שיאצו, טווינה, אקסס בארס, טיפול באבנים חמות, רפלקסולוגיה וכו'. שילוב בין מגע וקול עשוי למוסס כל חומה ולחדור לאני הפנימי של כל מטופל בעזרת שחרור חסמים המתבטאים גם בכיווצים רבים בגוף ושפת גוף קפוצה ונעולה. ייתכן ושילוב שיטות אלה יאריכו את משך הטיפול אך מה שבטוח הוא שהטיפול הינו הוליסטי – גוף ונפש ויש מספר לא מועט של אנשים שבהחלט מעדיפים לשלב שיטות טיפול במגע עם NLP על מנת להשתחרר לחלוטין מכל מה שמנע מהם להתקדם בחייהם.
מאידך, קיימות שיטות טיפול רגשיות שאינן משלבות מגע אך בהחלט משלבות טיהור אנרגטי ורוחני שמאוד יכול להתאים לשיטת ה-NLP. טיפולים כמו קריסטלים, לדוגמא או כל טיהור רוחני אחר עשוי להשתלב באופן מושלם משום שיש קשר בין הנפש לרוח ויש מי שטוען שחד הם.
כך או כך, בין אם בוחרים לעבור סדנת NLP נקייה משיטות טיפול אחרות ובין אם משלבים בינה לבין שיטות נוספות, החיבור לשיטה הוא הכי חשוב והוא זה שבסופו של דבר יביא אתכם אל התוצאות המבוקשות שיקדמו אתכם אל מחוץ לאזור הנוחות אל החיים החדשים שלכם.
מעוניינים לשמוע עוד? אני מזמינה אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות! צרו קשר כעת

מדריכים ומאמרים נוספים בנושאי NLP

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button