טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
פתיחת עסק, סטארטאפ

קורס הקמת עסק

הקמת עסק היא אחד האירועים המכוננים בחייו של אדם. בין אם הוא יזם בנשמתו ובין אם מחליט באחת בחייו להיות הבוס של עצמו. מה שבטוח הוא שהחלטה שכזאת מלווה הן בשמחה גדולה אך הן עם חשש כבד, משום שהקמת עסק דורשת לא מעט ובראש ובראשונה דורשת שינוי מחשבתי וזה לפעמים השלב הכי קשה בתהליך הקמת העסק.

על מנת לפלס את הדרך בעולם העסקי, או יתרה מזאת על מנת להצליח בעולם הזה, יש צורך בהקניית כלים נכונים ומיומנויות מסוימות שלא בהכרח מוטמעות בנו עוד בהיותנו ילדים ולפעמים גם אם כן, הם נדחקים הצידה בידי גורמים שלא יודעים כיצד לטפח אותם בילדות.

למעשה, הסטטיסטיקה העגומה יודעת לספר על אחוז לא מבוטל של עסקים חדשים שנסגרים כבר בשנת חייהם הראשונה והאחוז שכן מצליח לשרוד צריך הרבה מאוז סבלנות וזמן על מנת להגיע ליעדיו הראשוניים ולא להתייאש, ו/או לעשות טעויות נפוצות שעלולות לרסק את העסק עוד בטרם המריא.

קורס הקמת עסק, מרוץ עסקי

מה מקנה קורס הקמת עסק?

קורס הקמת עסק נועד על מנת להקנות את הידע הדרוש והכלים המתאימים להתמודדות בעולם העסקי, מבלי להיכנס לאופיו של העסק שברצוננו להקים. הקורס מכיל מספר אלמנטים בסיסיים כגון:

 1. כיצד לזהות הזדמנויות עסקיות נכונה וכיצד להביא רעיון לכדי מציאות ובניית עסק.
 2. מה נדרש על מנת להקים עסק בישראל, בדגש על עסקים קטנים ובינוניים.
 3. מה ההבדל בין סוגי העוסקים השונים: עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ וכו'.
 4. התנהלות מול הגופים הבירוקרטיים במדינת ישראל, בכל הנוגע להקמת עסק.
 5. הכלים והמיומנויות הנדרשים על מנת להקים עסק ולנהל אותו בצורה נכונה ויעילה.
 6. טיפים מקצועיים לבניית העסק מאלף ועד תו וכן ליווי מקצועי לכל אורך הדרך.
 7. כלים לשיווק העסק החדש – לרבות שיווק דיגיטלי, מציאת קהל היעד והכוונת כלי השיווק נכונה על מנת לעניין אותו ולהביא אותו לכדי נקיטת פעולה כמו השארת פרטים ו/או יצירת קשר ו/או רכישה בפועל.
 8. כיצד לתמחר שירותים שהעסק אמור לספק או מוצרים שהעסק אמור למכור? אילו שיקולים יש לקחת בחשבון ומתי באמת מתחילים לספור את הרווחים בצורה ריאלית, נכונה ואמיתית.
 9. קבוצה ייעודית שמפרה את מרכיביה ברעיונות וטיפים.
 10. ועוד.
  הקורס נועד בין היתר גם להקנות הבנה בתהליכים הבירוקרטיים של הקמת עסק בישראל מבחינת הרשויות וההתנהלות מום, התנהלות מול בנקים וגופים עסקיים אחרים, בניית התוכנית העסקית וחלוקת המסע לעצמאות ליעדים ריאליים ומטרות קטנות ישימות ומדידות.

מה חשוב לדעת לפני כן?

לפי שאתם פונים ללמוד קורס הקמת עסק, חשוב שתגדירו לעצמכם איזה עסק אתם רוצים, באיזה תחום, מה התחרות הקיימת בתחום זה והאם יש טעם בכלל להיכנס אליו (לדוגמא באם מדובר בתחום מונופוליסטי למדי או תחום שעל מנת להתברג בו יש צורך בקשרים וייחוס וכדומה).

אפיינו את המוצר שלכם או את השירות, בדלו אותו אל מול המתחרים הפוטנציאליים שלכם ובנו איזושהי תבנית לעסק לפני הכל. זאת משום שלגשת ללמוד קורס הקמת עסק בלי רעיון או כיוון זה קצת כמו לירות באוויר. אתה יודע שאתה רוצה לעשות זאת, אבל לא יודע מה תעשה עם זה , מתי ואיך. אז על מנת שלא לבזבז זמן יקר, חשוב לדעת מה הכיוון בטרם בוחרים את הדרך הטובה ביותר אליו.

קורס הקמת עסק: אז מה עושים?

קודם כל מחליטים שזה הכיוון בחיים, לא אולי, לא אם זה ייראה לי, אלא ללכת על בטוח, משום שבלי מטרה ברורה גם הדרך תהיה לא ברורה וכל הכוונות שלכם לא יובילו לשום מקום מוחשי.
דבר שני, נרשמים לקורס להקמת עסק שהוא בדרך כלל קצר, מכוון מטרה ומעניק את הכלים השימושיים שציינו לעיל, בין היתר.
מכינים תכנית עסקית, התואמת לכלים ולמיומנויות שנרכשו במהלך הקורס, ופועלים לפיה, צעד אחר צעד.

מדריכים הקמת עסק נוספים אצלי באתר

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button