טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
NLP לעסקים

NLP לעסקים

חושבים להקים עסק אך מפחדים לעשות את הצעד הראשון? יש לכם עסק אבל אתם לא מצליחים למנף אותו ו/או לתקשר כראוי עם הגורמים השונים בו? לשם כך נועד NLP לעסקים.
סדנת NLP לעסקים מתמקדת במספר דברים עיקריים:

הקמת עסק חדש

כאשר מדובר ברצון בפתיחת עסק חדש, סדנת NLP לעסקים מעניקה מסייעת לתהליך המעבר מרעיון למעשה, שבירת תקרת הזכוכית האישית ויציאה הדרגתית לעצמאות, תוך כדי הבנת התשובה לשאלה האם הפחד הינו פחד להיכשל או שמא הפחד להצליח ומיקוד שיטת הטיפול בראש ובראשונה על מנת לצאת מהקיבעון ומהפחד הזה. מעבר לכך, NLP לעסקים עושה "סדר" בתהליכים ומסייע בהבנת ניתוח התחרות בתחום העסקי הנבחר והבנת השטח לקראת בנייה של תכנית עסקית ברורה ואופק עסקי ברור. תהליך זה גם מעניק את הבסיס לעסק וגם מקנה ידע וידע זה שקט נפשי.

מינוף עסק קיים

עסק שמדשדש תקופה במקום ואינו מצליח להתרומם למקום שבו בעליו דמיין שיגיע בשלב הזה, עסק שיש בו בעיית תקשורת בינאישית בין הדרג הניהולי לבין הדרג הזוטר או בין העובדים באשר הם, עסק שעדיין תקוע מאחור מבחינה כלכלית ואינו מצליח לגייס את המשאבים הדרושים לו להתפתח וכו'. סדנת NLP לעסקים מפתחת את יכולת התקשורת הבינאישית ומעניקה כלים מעשיים לניהול קונפליקטים פנים ארגוניים, ניהול דיונים בינאישיים, הבהרת עמדות תוך כדי הכלת עמדת האחר גם מבלי להסכים עמה, קבלת החלטות משותפות ועוד. כלים אלה מסייעים בכמה מישורים:

  • התנהלות נכונה מול עובדי בית העסק מבלי להיכנס לדרמות מיותרות ואינטריגות שאינן מסייעות לעסק ואינן מקדמות אותו.
  • התנהלות בינאישית נכונה של כל הנפשות הפועלות בבית העסק ולא רק משום שכלים אלה מסייעים בהבניית תקשורת בינאישית נכונה שבאה לידי ביטוי בכל תחומי החיים החברתיים.
  • הפריה הדדית של רעיונות ויישומים למינוף העסק וגיוס המשאבים האנושיים לצמיחה הדדית הן של בית העסק והן של עובדיו.
  • התנהלות תקשורתית נכונה מול גורמים חיצוניים לבית העסק: לקוחות, ספקים, בנקים וכו'. עסק שמכבד את עצמו ומעוניין להתפתח ולגדול אינו יכול להרשות לעצמו התנהלות תקשורתית לא נכונה מול אף גורם.
  • שבירת תקרת הזכוכית של בית העסק – פיתוח שאיפות ומטרות חדשות למינוף העסק וצמיחתו ושינוי כיוון מחשבה ארגוני לטובת ההצלחה.
אימון עסקי בשיטת NLP

שיפור יכולות העובד בבית העסק

כל עסק, קטן כגדול, המעסיק עובדים חייב חלק גדול מהקרדיט על הצלחת העסק לעובדיו, משום שהם נותנים מעצמם, מכישרונותיהם ומיכולתם בשעות עבודתם בתמורה לשכרם. יחד עם זאת, כל עובד מביא עימו את ניסיון חייו, משקעי העבר ופחדיו הסמויים והגלויים גם יחד. כל אלה מונעים ממנו מלמקסם את יכולותיו האישיות והמקצועיות הן בחייו האמיתיים והן בחייו המקצועיים. על כן, סדנת NLP לעסקים תקנה לעובדים טכניקות שונות לפיתוח היכולות האישיות ויותר מכך האמונות האישיות שלהם בעצמם. כלים אלה יסייעו להם לראות מעבר לחרדות והפחדים, מעבר לאמונות הישנות שלהם בעצמם, אם היו ויסייעו להם לראות את עצמם, את יכולותיהם, כשרונותיהם ושאיפותיהם באופן ברור יותר ונכון יותר.

תהליך זה הינו בעל רווח כפול, הן לעובדים והן לבית העסק משום שעובד שמאמין בעצמו וביכולותיו יכול לראות אופק ולשאוף להישגים אישיים טובים יותר, בהכרח יכול לתרום יותר לעסק. ייתכן כמובן שיבחר דווקא בדרך שתקדם רק אותו ויעבור לעבוד במקום אחר, אך מאוד ייתכן שיידע למנף את כל הכלים היישומיים שהסדנה העניקה לו לשיפור יכולותיו כעובד מה שבהכרח יסייע למינוף העסק בו הוא עובד.

NLP לעסקים: לסיכום –

שיטת NLP לעסקים משלבת בין טכניקות NLP לבין עולם העסקים והתרבות הארגונית, גם אם מדובר בעסק קטן. ברוב המקרים, הדחיפה הקטנה הזאת שמגיעה בזכות סדנת NLP לעסקים משנה את הכללים והופכת את הקערה על פיה וממקום של בינוניות ודשדוש במקום העסק פשוט צומח, פורץ גבולות ומגיע לאופקים שבעליהם לא העזו לחלום עליהם. זה לא פתרון קסם כמובן ונדרשת כאן התגייסות גדולה, כוח רצון וסבלנות לתהליך, אך התוצאה לחלוטין שווה את הכל.
אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר עוד היום לקבלת מידע וייעוץ ראשוני לעסק שלכם.

קראו גם את המדריכים הבאים

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button