טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
NLP אימון אישי

NLP אימון אישי

שיטת NLP אימון אישי שפותחה על מנת להעניק כלים מעשיים ושימושים לפריצת דרך אישית בתחומי החיים השונים, הפכה בשנים האחרונות יותר ויותר מוכרת ונפוצה בכל שכבות האוכלוסייה. שיטה זו משלבת טכניקות טיפול מגוונות הפועלות על מספר אלמנטים בו זמנית: נוירולוגיה (עבודה על המוח), מדע ההתנהגות (עבודה על תקשורת בינאישית, שפת גוף ומבע פנים) ולשון (עבודה באמצעות דיבור והרבה). שילוב טכניקות אלה מבטיח שינוי תפיסתי של המטופל כלפי עצמו וכלפי סביבתו.
השיטה פותחה בידי החוקר ריצ'רד בנדלר והבלשן ג'ון גרינדר שנעזרו לדמויות מפתח בתחום התקשורת כמו פריץ פרלס, ווירג'יניה סאטיר ומילטון אריקסון המתמחים כל אחד בתחום טיפול ומחקר שונה במדעי ההתנהגות והפסיכולוגיה.
האימון מתבסס על מכלול כלים המאפשרים ניתוח נכון של כל סיטואציה, פרשנות נכונה של הסיטואציה באופן תקשורתי הן כלפי המטופל עצמו והן כלפי סביבתו בעת הסיטואציה ותרגומה באופן התנהגותי המתאים והרצוי הן בעבור הסיטואציה והן בעבור ההשלכות העתידיות הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק, מבלי לנתח את אותה הסיטואציה על סמך חוויות עבר ובמונחים המזינים את התקשורת הלא נכונה ו/או המציאותית שאינה משרתת אותנו אלא להיפך.

לימודי NLP

מתי כדאי לפנות לשיטת NLP אימון אישי?

לכולנו יש תחומים מסוימים בחיים שצריכים חיזוק ועידוד על מנת להתקדם ולהצליח בהם. בחלק מהתחומים אנו חזקים יותר ובחלק פחות ולעתים רבות חוסר ההצלחה נובעת מגורמים כמו: פחד, רתיעה, חוויה לא נעימה מהעבר, קיבעון מחשבתי, תקשורת לא נכונה ועוד שלל סיבות ונסיבות שגרמו לוח שלנו להריץ את אותו התסריט שוב ושוב ביחס לאותם התחומים ולגרום לנו לעמוד במקום בכל הקשור אליהם. NLP אימון אישי מסייע בשחרור חסימות אישיות בתחומים כגון:

  • מציאת זוגיות – עבודה על המוח בכל הקשור לפיתוח קשרים רומנטיים והכוונה מחשבתית שתביא לבחירת בני זוג מכבדים וראויים.
  • מציאת עבודה חדשה – מטופלים הנמצאים בפרשת דרכים בין עבודות, במיוחד בתקופה הנוכחית בה רבים מוצאים את עצמם ללא מקור פרנסה מכורח המציאות ובקיפאון תעסוקתי שעלול להיגרר לאורך זמן.
  • כיוון תעסוקתי – מטופלים רבים מגיעים לטיפול בעקבות חוסר הסיפוק שלהם מעבודתם ו/או מתחום עיסוקם, אך אינם יודעים באיזה כיוון לבחור, בעיקר משום שהם לא מודעים או לא מעוניינים להיות מודעים לחוזקותיהם ומה ניתן להפיק מהן.
  • הורות – מטופלים ומטופלות מגיעים לטיפול אישי NLP הן מתוך רצון להתחיל במסע ההורות המהול בפחדים וחרדות ואף חוסר אמונה עצמית. מעבר לכך, הורים רבים מתקשים במהלך הדרך להציב לילדיהם גבולות, לנהל עמם תקשורת נכונה ובונה ואובדי עצות, במיוחד אם הם הורים לילדים בגיל ההתבגרות.
  • זוגיות קיימת – מטופלים רבים מגיעים על מנת לפתח את מיומנות התקשורת הבינאישית מול בני הזוג ולשפר את הזוגיות הקיימת, או לחילופין, על מנת להביא את עצמם למצב שבו הם בטוחים בעצמם שיוכלו להתנהל ללא זוגיות שכבר מיצתה את עצמה ולהמשיך הלאה בראש מורם ובבטחון.
  • התנהלות מול המשפחה – שיפור יכולת ההתנהלות התקשורתית בתוך המשפחה, הן הגרעינית והן המורחבת. יציאה מתוך קבעון של דפוסים שהגיעו מהבית והשתרשו כה עמוק עד כדי דריכה במקום.
  • לימודים – מטופלים רבים חשים רצון רב ללמוד ולהתפתח אך לא מוצאים את הכיוון הנכון להם, מתלבטים ואולי אף חוששים להתחילל בתהליך משום שאינם מאמינים בעצמם מספיק.
  • ועוד שלל תחומים בחיים שבהם אנו עשויים להרגיש שאנו עומדים במקום.

המשותף לכל אותם התחומים הוא המנטרה שמסתובבת לנו בראש ביחס לעצמנו והיכולת (או חוסר היכולת) לנהל תקשורת בינאישית טובה, בונה, מפרה ונכונה עבור כל הצדדים. שני הנדבכים הללו בונים מציאות לא פשוטה ולא מקדמת לשום מקום. NLP אימון אישי מעניק את הכלים הנכונים לשיח נכון עם עצמנו ועם סביבתנו, את היכולת להפסיק לוותר לעצמנו נוכח הפחדים והחרדות ולהתחיל לדבר אל עצמנו במונחים של הצלחה תוך הדגשת החוזקות שלנו, התבססות עליהם ולאט לאט הבניית חוזקות נוספות במקומות בהם חשבנו שאינן קיימות.
מעוניינים לשמוע עוד? אני זמינה עבורכם לייעוץ, הכוונה ולכל שאלה..

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button