טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
קורס NLP

קורס NLP

מכירים את המצב שבו אתם ממש רומים לעשות שינוי בחייכם, שינוי שאתם יודעים שהוא נחוץ לכם אך אין לכם את היכולת הנפשית להתחיל לעשות אותו? חשבתם פעם מדוע אתם לא מסוגלים לבצע שינוי כה מיוחל בחייכם וכיצד כן תוכלו להביא את עצמכם לכדי ביצוע? איזו דרך צריך לעבור בין רוצה וצריך לבין עושה.
למעשה, רבים בונים לעצמם מן אזור נוחות שבו הם יכולים להתקיים עם אתגרים שהם יודעים שהם מסוגלים להתמודד עמם ויום יום שגרתי שלא מקדם אותם לשום מקום אבל שומר עליהם במן רשת בטחון מוכרת שאין בה יותר מדי הפתעות, למרות שהם יודעים שזאת לא מטרתם ולא כך דמיינו את חייהם בשלב זה.
אז בואו נגלה לכם סוד קטן: הדבר היחיד שמונע מכם להתקדם בחיים הוא אתם עצמכם. ברגע שתצליחו לפענח איך לגרום לעצמכם שינוי תודעתי הדרך להתקדמות כבר תתחיל משם. אז איך עושים זאת? לא קל אבל אפשרי.

NLP לעסקים

הכירו – שיטת NLP

שיטת NLP הינה שילוב של טכניקות, חלקן מעשיות וחלקן תיאורטיות אשר למעשה חוברו להן יחדיו על מנת לבצע תכנות מחדש של המיינד, של המוח. הכלים בשיטה זו למעשה מחקים את פעולת המוח, הן ברמת המודע והן ברמת התת מודע ועובדים עליהם באמצעות מסרים קטנים וחוזרים, המשפיעים לאט לאט על אופן החשיבה של המטופל על עצמו, על יכולתו, על רגשותיו ועל סביבתו ובזכות זאת מפרק לאט את החסמים האישיים והנפשיים שמונעים ממנו להתקדם בחייו ו/או לבצע שינוי מיוחל.

על מנת להקנות את הכלים הדרושים על מנת לטפל בשיטת NLP באופן מקצועי ונכון, יש צורך ללמוד קורס NLP ייעודי שייפתח את יכולת ההקשבה והקליטה של המטופלים ואת התאמת הכלים המושלמת עבור כל מטופל, תוך הקניית מיומנויות הנדרשות לפתור קשיים ע"י מסרים למוח ומיומנויות העוזרות להתגבר על הרגלים לא נכונים שהשאירו במקום ומנעו השגת ייעדים ומטרות בחיים.

למי מתאים קורס NLP?

  1. אנשים המחפשים מקצוע עם ייעוד טיפולי, בין אם כמקצוע מרכזי ובין אם כמקצוע משני. אנו רק נוסיף ונאמר כי קורס NLP לא רק משנה את התפיסה של המטופלים, אלא גם את תפיסת העולם של המטפל הלומד את הקורס.
  2. מטפלים ומאמנים בשיטות טיפול שונות המבקשים להרחיב את הידע שלהם, את הכלים העומדים לרשותם ואת טכניקות הטיפול השונות והחדישות. הרחבת הידע והכלים פותחת עוד צוהר ועוד סיכוי לסייע לעוד ועוד אנשים הזקוקים לסיוע.
  3. אנשים המעוניינים להתפתח באופן אישי, מעשי וטיפולי ובראש ובראשונה לטפל בעצמם, משום שכל תחום לימודים מקדם את לומדו בצעד מסוים ומי שמעוניין בהתפתחות הזאת, מוכן לה ומבקש אותה יידע להפיק ממנה את כל התועלות.

מה כוללת השיטה?

שיטת הלימוד כוללת בין השאר את לימודי הבסיס שהם הבנת הפיזיולוגיה של המוח ומבוא לפסיכולוגיה, כלים בתקשורת בין אישית – איך הופכים ממובל למוביל ואף לשמש דוגמה. כמו כן, קורס NLP כולל גם דרכים להשגת מטרות ויעדים, השגת שליטה על מצבים רגשיים ונפשיים שונים, כלים ליצירת התחברות, הבניית מוטיבציה ושינוי אותם ההרגלים שהשאירו באזור הנוחות, ארבעת המפתחות המובילות להצלחה ומצוינות, מיפוי החוזקות והדגשתן, טיפול בחרדות ופחדים המניעים (או הלא מניעים) מטופלים ושינוי דפוסי התנהגות באופן שבו השינוי יחזיק מעמד לאורך זמן.

כיצד ניתן לראות את השינוי?

את השינוי ניתן לראות מהר מאוד ובכל תחום, לרבות בתחום שבגינו החל הטיפול, משום ששיטת NLP מטפלת בבעיה ולא בסימפטומים, כלומר אותם ההרגלים שמנעו מאדם להתקדם בתחום מסוים, בהכרח ימנעו ממנו להתקדם גם בתחומים נוספים, לדוגמא: אדם שתמיד חלם ללמוד מקצוע מסוים ולהשיג את משרת חייו, לא עושה זאת בשל חרדת בחינות קשה בהכרח יפחד גם מדייטים ומכל סוג של בחינה שהיא (חרדת ביצוע) ולכן יש סיכוי גבוה שגם בחירת בן או בת זוג תפגע כתוצאה מכך ותחומים נוספים אחרים בחייו. טיפול בחרדה ישחרר אותו מן התקיעות גם בתחומים הנוספים.

מדריכי NLP נוספים אצלי באתר

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button