טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
תזרים מזומנים, הוצאות והכנסות

קורס ניהול תזרים מזומנים

ניהול תזרים מזומנים נחשב לאחד הנושאים המורכבים ביותר לניהול בין אם עבור בעלי עסקים ובין אם בעבור משקי בית. הסיבה לכך היא לרוב משום הפחד להתעסק בזה, כלומר, הרתיעה שתחום זה בדרך כלל מעורר אצל חלק מהאנשים. הלא כמה טוב היה אם עסקי המזומנים היו רצים באופן אוטומטי מבלי שיהיה צריך להתערב בהם. אז זהו, שככל שזה נוגע לכסף, הדבר האוטומטי היחיד שרץ זה אולי תשלומים וכל השאר כדאי לוודא שנמצא שם.

לפני שנתחיל לדבר על קורס ניהול תזרים מזומנים, נשאל את השאלה הבאה? האם אתם יודעים כמה כסף נכנס לעסק שלכם ו/או לבנק? האם אתם יודעים כמה יוצא בתשלומים וכמה נשאר לכם בסוף כל חודש? האם ידעתם שכבעלי חברה אתם מחוייבים בהגשת דו"ח תזרים מזומנים? אם התשובה היא לא לפחות עבור אחת מן השאלות הללו, קורס ניהול תזרים מזומנים יכול רק לעזור לכם.

קורס ניהול תזרים מזומנים

מהו ניהול קורס תזרים מזומנים?

כבית עסק, יש לכם את המחויבות לא רק להצליח אלא בראש ובראשונה לשרוד כלכלית, במיוחד בשנים הראשונות לקיומו, הנחשבות לקריטיות עבור העסק והן הקובעות אם יישאר או ייסגר כבר בשלביו הראשונים.

על מנת לשרוד כלכלית, אין מנוס מניהול תזרים מזומנים מהרגע הראשון לקיומו, או אפילו משלב התכנון וההקמה על מנת לאמוד את "הגב הכלכלי" שיש לו לכל מקרה של הפסד, דשדוש, או חלילה, סגירה.

יתרה מזאת, מבחינת הבנקים וחברות האשראי, כל עסק חדש שמוקם נחשב לבעל סיכון גבוה ועל מנת לייצר בטחונות עתידיים ולשמור על וודאות פיננסית גם מולם, חובה לדעת לתכנן את כל הצעדים הכספיים מראש ולהיערך לכל תרחיש משום שאף גוף פיננסי לא יימהר להעניק הלוואות והטבות ללא בטחונות כלשהם וודאות פיננסית כלשהי.

קורס ניהול תזרים מזומנים מלמד דבר ראשון כיצד לחזות מראש את מצב דפי הבנק בסוף החודש. נשמע פשוט? זה לא. ניהול רישום שכזה החוזה כמעט במדויק את המצב הכספי בפועל בסוך החודש צריך להיעשות באופן מדויק ומדוקדק, תוך כדי שמירה על מסגרות האשראי בכל הגופים הפיננסיים אליהם העסק מחובר. בין אם זה בנקים, חברות אשראי, גופים מממנים אחרים וכו'.
תזרים זה מתחשב בכל תנאי האשראי הן של בית העסק והן של לקוחותיו, כלומר, עסק צריך להיות ערוך לצפות את תזרים המזומנים שלו גם על סמך עסקאות בעלות פרעון עתידי ולא רק מה שנפדה בפועל.

היתרון הנובע מלימודי קורס ניהול תזרים מזומנים

מעבר לכל מה שנכתב לעיל, קורס ניהול תזרים מזומנים תורם לדברים הבאים:

  1. עבודה בטוחה וודאית באופן יחסי מול הבנקים והגופים הפיננסיים, שיקנו הן לכם כסעלי עסק והן לבנקים כגופים פיננסיים שקט נפשי, אורך רוח וקווי אשראי.
  2. היכולת לחסוך בעלויות המימון ע"י צמצום ריביות, אשראים מיותרים וכו'.
  3. יכולת לנהל משא ומתן מול לקוחות ומול ספקים על תנאי אשראי ותשלומים, כמו גם התמקחות על מחירים מול כל אחד מהם.
  4. יכולת לתכנן את הצעדים הפיננסיים הבאים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך, עם כמה שפחות אירועים ותרחישים בלתי צפויים.
  5. ידע כיצד לשלוט בערוצים הפיננסיים שלכם כמנהלי עסקים וידע שווה כוח ושקט נפשי, מבלי להזדקק להיות תלויים באף גוף חיצוני שיעצור את צעדיכם פתאום ללא התראה מוקדמת.
    למי מיודע קורס ניהול תזרים מזומנים?

ניהול תזרים מזומנים הינו תחום שכדאי שיהיה מוכר לכולם, הן לבעלי משקי בית והן ובמיוחד לבעלי עסקים, אך יחד עם זאת, בעלי עסקים ובעלי מקצוע בתחומים הפיננסיים בתוך ארגונים חייבים לקבל מושג כלשהו על ניהול תזרים מזומנים, לדעתנו, עוד לפני שהעסק עצמו מוקם ורוקם עור וגידים, על מנת לדעת כיצד לחלק את המשאבים הפיננסיים נכון מבעוד מועד ולהיערך לכל תרחיש אפשרי. הקורס עצמו בדרך כלל קצר מועד והתמורה שווה כל רגע.

קורס וסדנאות נוספות מבית success2u

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button