טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
ליווי עסקי לעסקים בינוניים

ליווי עסקי לעסקים בינוניים

למי קראתם עסק בינוני? העסק שלכם גדול.. ענק! למה? כי הקמתם אותו במו ידיכם והיה לכם את האומץ לפרוץ את אזור הנוחות של עבודה כשכירים ולטבול במים העמוקים של בעלי העסקים ורק על זה אתם ענקיים, כי זה ממש לא מובן מאליו. ורק כדי שתבינו עד כמה זה לא מובן מאליו קחו בחשבון שכל עסק חדש, בעיקר עסק המוגדר קטן או בינוני (פיזית, לא מבחינת משמעות כמובן), עומד בפני סכנת סגירה במשך חמש השנים הראשונות להיווסדו, לרבות בשנתיים הראשונות. זה לא אנחנו, זאת הסטטיסטיקה – תאשימו אותה. למה זה קורה? מיליון סיבות ובראשם חוסר הכנה מראש וחוסר ניסיון. אז לשם כך התכנסנו כאן על מנת להסביר לכם איך ליווי עסקי לעסקים בינוניים וקטנים יכול לעשות הבדל ענק ולמנוע קריסה של העסק עוד בטרם המריא. 

מי צריך ליווי עסקי לעסקים בינוניים?

תראו, באמת שאנחנו מאמינים בכם, קודם כל כי פרצתם את תקרת הזכוכית שלכם ובניתם עסק. אבל, לא כולם יודעים את הכל וזה לגמרי בסדר. אתם יודעים איך לתפעל לוגיסטית את העסק, איך לגייס עובדים, לקוחות, איך לשווק או כל נישה אחרת, אבל יש עדיין חלקים בניהול עסק מצליח שאתם לא מכירים. חלקם קריטיים לניהול העסק וחלקם טוב לדעת על מנת למנף אותו הלאה ולהפוך אותו מעסק בינוני לעסק גדול ואולי אף יותר מזה. ולשם כך קיימים אנשי מקצוע שתפקידם הוא לספק את הידע הזה כי זוהי מומחיותם. אז קצת לפני שאתם נכנעים לאגו שוב ומתחפרים במחשבה שאתם יכולים לבד ולא מעניין אתכם להוציא עוד כסף, תבינו על מה אתם מתקטננים על חשבון ההצלחה שלכם.

ליווי עסקי

מה מכיל ליווי עסקי לעסקים בינוניים?

ראשית, חשוב שתבינו שהמונח "עסק בינוני" מוטבע מכמה סיבות – גודל פיזי (כלומר, נגזרת של מקום וכמות עובדים), היקף ותחום פעילות, משאבים התחלתיים ועוד. לעתים התנהלותו של עסק בינוני שונה מהתנהלותו של עסק קטן משום אופיו של העסק וכך גם ליווי עסקי לעסקים בינוניים עשוי להיות שונה מעסקים קטנים. 

אז מה כבר ליווי עסקי לעסקים בינוניים יכול לחדש לכם? תרשמו:

  • ליווי בהקמת העסק מאלף ועד תו, בניית תוכנית עסקית נכונה, מודל עסקי (כי מאיפה אתם חושבים שיבוא הרווח?), סימון קהלי היעד ומתחרים ובניית אסטרטגיה ראשונית.
  • תהליך השיווק והמכירה – בחירת ערוצי השיווק תוך מיפוי קהלי היעד ותחומי העניין שלהם, מתן דגש על יתרונות המוצר או השירות המוצע – איזה צורך בא למלא ולמה דווקא אתם ולא המתחרים? (מאמינים לכם, אתם הכי טובים אבל לכו תשכנעו את הקהל שלכם).
  • הקצאת משאבים נכונה – איך להתייעל מבחינה כלכלית בעסק ולעבוד נכון עם הכסף שיש לכם וזה שעתיד לבוא (תזרימי מזומנים, מיפוי משאבים התחלתיים ועוד. משעמם ממש אבל בשביל זה יש אנשי מקצוע).
  • גיוס כוח אדם – כיצד לגייס את משאבי האנוש הכי מתאימים לעסק שלכם, כיצד לבחור אותם, כיצד לנסח נהלים בעסק ולעמוד בהם, כיצד ליצור היררכיה של התפקידים בעסק על מנת שכל אחד ידע את מקומו והכל יתנהל בצורה מסודרת ויעילה? ועוד.
  • כיצד להרחיב את העסק או לשנות כיוון – נכון אתם יודעים הכי טוב אבל לפעמים מה שבחרתם לא עובד או מיצה את עצמו וצריך לחשב מסלול מחדש באופן שלא רק ישאיר את העסק על כנו אלא יגרום לו לשגשג.

השתכנעתם? אז צרו קשר (:

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button