טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
צמיחה עסקית, יועץ עסקי

יועץ עסקי

הוא יכול להביא אתכם לעשות את הצעד הראשון בצורה נכונה, להניע קדימה את העסק, לתת לו דחיפה רצינית בכל התהליך.
עבורי, כמאמנת לעסקים ולקוחות פרטיים, ייעוץ עסקי הוא קודם כל שליחות, וגם הרבה כיף: לשחרר לאנשים את המחסומים, לראות אותם מתקדמים, מצליחים כלכלית ופורצים שוב ושוב את תקרות הזכוכית של עצמם. אני נהנית עד הגג לראות איך חלומות הופכים למציאות, ולכסף. הרבה כסף! המוטו שלי הוא: אם אתם יכולים לחלום את זה, אתם יכולים לעשות את זה!
לא סתם אני אומרת כי יועץ עסקי טוב יכול לעשות קסמים בעסק שלכם. בכתבה הנוכחית אני הולכת לספר לכם על אושרת, על המהפך שעברה ועל מחסומים שמעכבים אתכם מלהגדיל את העסק באופן משמעותי.

קליעה למטרה עסקית

אני לא אוהבת להרוויח

ברגע שאושרת נכנסה אליי, כבר ידעתי דבר אחד: הכל יהיה זריז. אושרת שידרה המון חריצות, והיא באה אליי לקבל חוות דעת של יועץ עסקי. היא שיתפה אותי במצבה הכלכלי, איך במקרה הגיעה לתחום המרתק שהיא עוסקת בו, ועל העסק שלה שהתרחב עם השנים לשישה סניפים.
מאוד מהר הגענו לנקודה: אושרת עקבית מאוד, קובעת לעצמה יעדים, עומדת בהם באופן אישי – אבל חוששת לעמוד על שלה מול הספקים. היא עצמה מקפידה לשלם בזמן, אבל בכל אי הבנה מולם היא עוברת לשיח כמעט חברי, נעים, ולא עומדת על שלה באסרטיביות.
אושרת הייתה בטוחה שאם תעמוד על שלה מול הספקים היא "תריב" איתם, תמצא את עצמה שקועה בשיח מתלהם וכועס, עם איומים הדדים בתביעות משפטיות, ופשוט לא היה לה כוח. "אני שונאת להרוויח אם זה מגיע בוויכוחים ובעצבים".

המהפך של אושרת

האושרת שפגשתי בפגישה הראשונה הייתה אדם לא שמח, רגע לפני קריסה כלכלית עם תחושת כישלון כואבת. היא עמדה לצמצם את העסק שלה, לכווץ אותו, להוריד תחזיות. אושרת באה אליי כדי לקבל אישור. לא נתתי לה אישור. לא! החלטנו לתת צ'אנס לעבודה המשותפת שלנו. אנחנו לא מוותרות. מחזירות את הצבע לעסק ולאושרת, הופכות את המגמה!

אחרי סדרת מפגשים קצרה ונמרצת, אושרת מצאה את עצמה משפרת עמדות בצורה עקבית ומהירה, יציבה ובטוחה. למעשה, היא מצאה את עצמה תוך כדי התהליך שלנו יחד, במגעים מתקדמים לפתיחה של שני סניפים חדשים…

אין לי עדיין עסק, ואני בטוח שאכשל אם אפתח אחד כזה…

מצטערת, אך אני פשוט לא קונה את זה (:
אני יכולה להראות לכם בקלות איך דווקא עכשיו זהו זמן מצוין לפתוח עסק רווחי שמנוהל נכון, יעיל, שמספק תשואה גבוה והמון אהבה מצד הלקוחות. עם יועץ עסקי צמוד ממני, העסק שלכם עוד יגיע רחוק – וגם אתם.
אני מאמינה באנשים, וכן – גם בעסקים. אין דבר כזה עסק שנועד לכישלון, שום מצב בכלל.

סבבה. אז טל, מה הטריק שלך?

באימון העסקי אני קודם כל מקשיבה. לומדת.
כל לקוח הוא לא רק אדם – אלא עולם. הרבה לפני העסקים.
ואחרי שאני מכירה את האדם, אנחנו עוברים להכיר ביחד את העובר ושב האמיתי שלו. את המאזן החודשי המדויק. אנחנו לומדים לזהות את המגמות התקציביות העכשוויות של העסק, ומשם – אנו בונים סט מהיר של כלים לשינוי יסודי ומפתיע של המצב.

יועץ עסקי לעסק

יועץ עסקי: אנחנו הולכים לשנות את המאזן הכספי שלך

אני מלווה את הלקוחות באכפתיות, צעד אחרי צעד, מייעלת תהליכים ומכוונת איפה להשקיע אנרגיה וכוחות. אנחנו מקלפים צ'יק צ'ק את המחסומים והעכבות, את הפחדים המודעים והלא מודעים – ועוברים לדבר האמיתי:

  • איך מגשימים חלומות ועושים מהם כסף?
  • איך מגדילים הכנסות?
  • איך מייצרים יציבות כלכלית?
  • איך מגלים את הפוטנציאל הגלום ברעיון שלכם?
  • איך פותחים עסק שירוץ קדימה בלי מעצורים?
  • איך בונים תוכנית אסטרטגית קדימה?
  • איך מעזים לזנק קדימה?

כל שנותר הוא לפתוח את הדלת

יעוץ עסקי אצלי מבוסס על הבנת הכשלים הנוכחיים, על "מה לא עובד עכשיו", ועל תיקון מסודר שלו, תוך כדי הפעילות השוטפת. עסקים 'תקועים' הם לא עסקים לא טובים. הם עסקים שצריכים שמישהו יפתח להם את הדלת. והכי יפה? הדלת אף פעם לא נעולה. לא צריך לפרוץ אותה. רק לפתוח בעדינות. זה קל! אני מלמדת את הסודות הגדולים: אילו דלתות מפריעות לעסק לגדול? לצמוח? לא מאפשרות תזרים? חונקות את האשראי? מסבכות את הבירוקרטיה?
ואז – כל מה שנשאר הוא רק לפתוח את הדלתות, מהר מהר, אחת אחרי השניה. אפילו לא צריך להתאמץ. רק לפתוח.
איזה כיף!

פיתוח עסקי אצל יועץ עסקי

יועץ עסקי – לשמן את הצירים החלודים

אתם מכירים את עצמכם, ואת העסק שלכם. מרגישים שיש בהתנהלות היומיומית והכללית כל מיני דברים קטנים שחורקים? חלודים קצת אולי?
אוקיי, תנו לי לגלות לכם מעכשיו, אפילו עוד לפני שנפגשנו בכלל: אתם צודקים! נכון! יש לכם דברים שצריכים קצת שימון. קליל וקטן, ו.. הופ! פתאום דברים יעבדו כמו שתמיד רציתם וקיוויתם – והרבה יותר מכך….

כולם צריכים יועץ עסקי, אין עסק אחד שיכול לוותר על זה

איך אני יודעת שאתם צריכים יועץ עסקי ויש לכם דברים קטנים בעסק שלא עובדים? מסטטיסטיקה. פשוטה. טהורה: אין עסק בלי נקודות חלודות (וירטואליות כמובן). בלי פינות שאפשר לשפר, לחזק, להדביק. לתקן. ללטף, להגדיל, לטפח.
לכן זו הסיבה שכדאי ללכת על ייעוץ עסקי מקצועי, מנוסה, כזה שרוצה שתמריאו, שתעופו קדימה, שתקפצו לגבהים.
דמיינו לעצמכם שתקומו בבוקר בשיא השמחה לעוד יום נפלא של עשיה, שאתם אוהבים באמת!
אז למה אתם מחכים? קבעו איתי פגישה עוד היום, ואסייע לכם לקבל כנפיים – להגשים את המטרות שלכם, לייצר יציבות כלכלית ולהתגבר על המחסומים הפנימיים שלכם.

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button