טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לנשים

שילוב נשים במסחר ובתעשייה הפך להיות דבר שבשגרה בחמישים השנים האחרונות ונראה כי העולם צועד לכיוון של שוויון בין המינים גם במובן הזה, אם כי עדיין יש לאן להתקדם ולאן לשאוף על מנת שבאמת יהיה שוויון בין המינים. נשים משתלבות כיום בתעשייה הרבה יותר מאי פעם ורבות מקימות ומקיימות עסקים מסוגים שונים ובכל ההיקפים. ייעוץ עסקי לנשים מסייע להן לגבש רעיון לכדי מעשה, בדיוק כשם שגברים יכולים לבצע רק שאצל נשים לעתים תקרת הזכוכית יותר נמוכה בגלל סיבות ונסיבות שקשורות בתרבות, בטחון עצמי והזדמנויות שטרם הגיעו או הוחמצו.

במה מתמקד ייעוץ עסקי לנשים?

בגדול המהות של ייעוץ עסקי לנשים אינו שונה ממהות הייעוץ העסקי לגברים, אך יחד עם סאת קיימים הבדלים קלים בין שני המגזרים.

  1. מיזמות למעשים – גם בעידן הנוכחי, לצערנו יזמות נשית עדיין איננה מפותחת דיו ביחס ליזמות בקרב אוכלוסיית הגברים (ברמה העולמית ולאו דווקא המקומית) וזאת מסיבות שונות ומגוונות. החל מתרבויות שונות המפלות נשים עדיין, דרך היחס שהתקבל לאורך השנים באופן פרטני, החשש להתנהלות הבית והמשפחה (שלצערנו עדיין באופן דיפולטיבי נתפס כשיקול "נשי" יותר) וכלה בהערכה עצמית נמוכה וחוסר תמיכה סביבתית. ייעוץ עסקי לנשים נועד על מנת לקדם יזמות נשית לכדי ביצוע ואיתור מענה לכל אותם החששות (הטבעיות יותר או פחות) שעלולים להעיב על היוזמה.
  2. ארגון לוח זמנים מתאים – ייעוץ עסקי לנשים שהן אימהות לצורך העניין, משלב את האימהות בניהול העסק. בין אם קיימת זוגיות או שותפות הורית ובין אם לא, אחת הדאגות הטבעיות של נשים כאימהות קשורה לניהול המשפחה והבית לצד ניהול העסק העצמאי. ייעוץ עסקי לנשים נותן גם את הכלים הנכונים על מנת לשלב את הכל באופן שבו כולם יוצאים נשכרים.
  3. הגבהת תקרת הזכוכית – נשים רבות גדלו ו/או חונכו בסביבה שבה הן אמורות להנמיך ציפיות מעצמן ולמדו לחיות עם תחושת חוסר המסוגלות לעצמאות ואף להצלחה. זה נתון מאוד עצוב אבל עדיין קיים ועדיין משאיר חותמו ומונע מנשים רבות לקדם את עצמן ולהצליח בזכות עצמן. חלק מן הנשים ממשיכות את מעגל הדיכוי הזה גם בתוך מסגרת הזוגיות ולא מעזות להביט את מעבר לתקרת הזכוכית הנמוכה שהסביבה הציבה להן מגיל מאוד קטן. ייעוץ עסקי לנשים נותן את הכלים המתאימים ואת הליווי הנדרש על מנת לראות אל מעבר לתקרת הזכוכית ולהאמין ביכולות האישיות ובמסוגלות להצלחה ולעצמאות מלאה. אותה מסגרת של ייעוץ עסקי לנשים מעניקה ליווי לאורך כל הדרך להקמת עסק חדש ולהמראת עסק קיים.
  4. חשיבה מחוץ לקופסה – חשיבה מחוץ לקופסה אומנם לא מאפיינת רק ייעוץ עסקי לנשים אך היא חלק בלתי נפרד מכך תוך שימת דגש על אילו עסקים ניתן להקים ולנהל גם בשילוב הבית והמשפחה במידת הצורך. התשובה לשאלה הזאת נעוצה למעשה בידיעה שאין כמעט הגבלה לרעיונות שמתוכם ניתן להצמיח עסק נשי בדיוק כשם שאין כמעט הגבלה להצמיח עסק חדש אם אתה גבר. היכולות האנושיות מפתיעות בשני המינים ולכן ייעוץ עסקי לנשים יידע לכוון את היכולות האישיות של כל אחת לכדי הקמת עסק חדש ומצליח וניהולו לאורך זמן תוך חשיבה יצירתית והכוונה מקצועית.

לכל שאלה ולייעוץ מקצועי, אני מזמינה אותך ליצור אתי קשר כאן.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button