טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
ייעוץ עסקי ליזמים

ייעוץ עסקי ליזמים

יזמים ניחנו בחוש מפותח להריח את הטרנדים הבאים ומראש לדעת מה הצעד הבא בשוק, בכל תחום שהוא. כתוצאה מכך הם תמיד שופעי רעיונות ורובם ככולם נשמעים מצוין ועשויים לסחוף אחריהם תומכים נלהבים רבים מאוד. יחד עם זאת, קיים מרחק גדול מאוד בין הגיית רעיון ופיתוח הרעיון בראש עד כדי הבשלתו לכדי מוצר או שירות ולרבות להבשלתו לכדי עסק בפני עצמו. ייעוץ עסקי ליזמים חשוב משום שלא די בהגיית רעיון מהפכני אלא שיש לעבור דרך מאוד מאורגנת ומתוכננת היטב על מנת להכיר את הרעיון לעולם ולגרום לו להתעניין בו ולהשתמש בו תמורת תשלום.

הסטטיסטיקה לצערנו מוכיחה כי ללא ייעוץ עסקי ליזמים, יזמית רבים מוצאים את עצמם נושרים בתחילת הדרך ומאבדים את מה שניסו להרים בעשר אצבעות רק מתוך חוסר ניסיון ו/או התייעצות עם הגורמים הלא נכונים. לכן, על מנת לעשות את הדרך מרעיון לביצוע, מומלץ מאוד להיעזר בחברת ייעוץ עסקי ליזמים.

היתרונות בפנייה לשירותי ייעוץ עסקי ליזמים

בראש ובראשונה הניסיון עושה את ההבדל. ייעוץ עסקי ליזמים מתבסס על ניסיון רב שנים בתחומי יזמות רבים, המאפשר ליועץ להביט על התהליך "ממעוף הציפור", כלומר, להסתכל על התמונה המלאה ולא רק על חלקים ממנה, כפי שנוטים לעשות היזמים עצמם המביטים על התהליך מבפנים בלבד. 

ייעוץ עסקי ליזמים שם את הדגש על המציאות ולא רק על החלום עצמו. כלומר, איש המקצוע שומע א הרעיון, רואה את חזון היזמים ועל פי ניסונו שלו מייעץ האם בכלל שווה להיכנס עם הרעיון הזה לשוק, האם בכלל יהיה לזה קהל, כיצד יש להביא את הקהל ומה הסיכוי להתברג גבוה מול המתחרים בתחום במידת ויש.( ותמיד יש).

יחד עם זאת, ייעוץ עסקי ליזמים אינו אופייני רק לתחילת הדרך, שכן, כאמור, יזמים רבים מתחילים את דרכם עם הרבה מוטיבציה ואז איפשהו בדרך נתקלים במשוכה המונעת מהם להתקדם במקרה הטוב או מאיימת עליהם בהתרסקות במקרה הרע. ייעוץ עסקי ליזמים מיועד על מנת להבין מה בתהליך הזה של הבאת הרעיון לכדי ביצוע עבד לא נכון והיכן בוצעו הטעויות על מנת לנסות לתקן במידת האפשר, או לנסות למצוא את הדרך לתמרן למרות הטעות, לא רק על מנת לשרוד, אלא גם על מנת למנף את המשבר לכדי הזדמנות.

עצם ההבנה של הגורמים עמם היזם מתמודד בשוק, כמו תחרות, ייחודיות, מחירים, קהל יעד, רלוונטיות, מימון ועוד, מסייעת ליועץ להתוות את הדרך האולטימטיבית עבור היזם על מנת להתקדם עקב בצד אגודל, תוך למידה של הדרך והתאמה למציאות הטופחת על פניהם של היזמים בדרכם.

כלים חשובים ליזמים מתחילים

חלק מהמסע הזה שנקרא ייעוץ עסקי ליזמים מלמד כי יזמות אינה מטאור כפי שזה אולי יכול להצטייר בתקשורת, אלא תהליך ארוך שעשוי לקחת זמן. החל משלב זיהוי ההזדמנות והצורך, דרך חשיבה אסטרטגית של פיתוח מוצר או שירות שיענה על הצורך על מנת לנצל את ההזדמנות ומיפוי אחוזי ההצלחה של המוצר או השירות לאור הביקוש, המתחרים, אפשרויות הפיתוח העומדות לרשות היזמים, בניית תוכנית עסקית יעילה ונכונה, הקצאת משאבים נכונה ועוד שלל גורמים שחייבים לחשוב עליהם רחוק קדימה במסגרת כל יזמות. אנחנו כאן על מנת לעשות לכם סדר בדרך.

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button