טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי ברמת השרון

רמת השרון השוכנת בסמיכות לעיר תל אביב שוקקת חיים, בתי מסחר ועסקים רבים. חלקם עסקים גדולים וחברות ענק וחלקם עסקים קטנים ובינוניים המכוונים לקהל יעד מאוד מסוים ומצומצם. המשותף לבתי עסק קטנים ובינוניים ברמת השרון הוא הצורך להגיע לכמה שיותר קהל מקומי אך לא רק. ככל שניתן להגדיל את כמות קהל היעד ולהגיע גם לקהל שאינו מתגורר ברמת השרון, כך ייטב לבית העסק ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק.

ייעוץ עסקי ברמת השרון נועד על מנת לסייע לעסקים מקומיים להגיע לאותו פלח שוק שעדיין לא מודע לקיומם ו/או לשירותיהם ולא יהיה מודע אליהם ללא ההכוונה הנכונה ולא רק ברמת השיווק.

במה עוסק ייעוץ עסקי ברמת השרון?

ייעוץ עסקי ברמת השרון, כבכל עיר בארץ, עוסק במתן פתרונות וכלים לסיוע לעסקים קטנים, בינוניים ואף גדולים למקסם את הפוטנציאל הגלום בהם, להתנהל בצורה נכונה ויעילה ולהיבנות באופן כזה שיביא אותם אל המטרות שהוצבו לנגד עיניהם של מייסדיהם מלכתחילה.

עסקים רבים ברמת השרון ובכלל מגיעים לסוג של מבוי סתום שממנו אינם ממריאים, אלא עומדים במקום ואף מתדרדרים עד כדי איבוד הקהל וסגירתם. בין אם מדובר במסעדות מקומיות, חנויות מקומיות ועוד. 

ייעוץ עסקי ברמת השרון, נותן מענה מקומי עבור עסקים שנקלעו לאותו מבוי סתום שלא מאפשר השגת מטרות מעבר למה שהושג עד לאותה הנקודה, אם הושג. המטרה היא להחזיר את הרכבת הזאת שנקראת עסק מקומי (באשר הוא) למסילה שמובילה אותו לתחנות היעד הנכונות בדרך.

איתור נקודות תורפה

ייעוץ עסקי ברמת השרון, או באופן כללי, עוסק באיתור אותן נקודות התורפה, או החולשה שיש באותם העסקים המדשדשים. אותן נקודות התורפה שהביאו את העסקים הללו למקום הלא טוב בו הם נמצאים כיום. איתור הסיבות והנסיבות שהובילו לחשיפת נקודות התורפה הללו ולהשתלטות השפעתן על ניהול העסק.  נקודות אלה יכולות להיות ניהול כושל ברמה הכללית, התנהלות כלכלית לא נכונה, תנאי העסקת עובדים מסוימים (הן מבחינת חלוקת העבודה ביניהם והן מבחינת תנאים סביבתיים, הן מבחינת צרות מחשבה וקבעון וכו'. 

זיהוי משבר והפיכתו להזדמנות

עסקים רבים ברמת השרון ובכל מקום למען האמת, עלולים לחוות טלטלות מסוגים שונים הנובעים בין היתר גם משינוי חוקי המשחק והשוק כולו. ראו מה קרה לעסקים רבים כאשר פרצה מגפת הקורונה לחיינו ומה הייתה השפעתה עליהם. ייעוץ עסקי ברמת השרון או בכלל, מזהה את אותן נקודות משבר וממנף אותם לכדי הזדמנות לעשיית דברים אחרת, בין אם שינוי כיוון באופן כללי או בין אם ניווט אותו הכיוון באופנים שונים. כך לדוגמא, עסקים רבים ברמת השרון או בערים אחרות שהיו מביאים לקוחות באופן פיזי אל פתח דלתותיהם, מצאו את עצמם במקום בו עיקר המכירה עבר דווקא לזירת האינטרנט, בין אם ע"י משלוחים ובין אם ע"י הקמת חנות אינטרנטית. כמו כן, בעילי עסקים שהיו רגילים להעניק שירות מסוג אחד שהיה פחות רלוונטי לתקופה, שינו כיוון של אותו העסק והצליחו בקום שלא היה ניתן להצליח בו קודם לכן.

הרעיון הוא לקחת את המצב הקיים, את המטרות המקוריות ואת קהל היעד ולמצוא את דרך הזהב ממקום נטרלי ומתוך הבנת קהל היעד והשוק על מנת לשמר את העסק ולמנף אותו להצלחה.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button