טל שלמון צעידי | תוכנית עסקית - לוגו
חברת ייעוץ עסקי

חברת ייעוץ עסקי

כאשר מקימים עסק הדבר העומד לנגד עינינו הוא החזון שסביבו נבנה העסק, הדרך שבה נגיש את המוצר או השירות ללקוחותינו הפוטנציאליים והממשיים, להגיע אל אותם הלקוחות ולגרום להם לשוב ולהישאר בתמונה. לשכנע כמה שיותר אנשים בטיב המוצר או השירות ובגדול, ברמה הבסיסית פשוט להצליח ולפרוח. 

אבל, לצערנו, בחלק גדול מן המקרים השאיפות לחוד והמציאות לחוד. לעיתים רבות נתקלים בעלי עסקים רבים בטפיחת המציאות על פניהם ומגלים שמה שנראה טוב על נייר התכנון מקרטע במבחן המציאות ולא מצליחים להנגיש את המסר לכלל הלקוחות ולהביא אותם לפתח דלתו של העסק. מצב זה גורם למעגל שמזין את עצמו. הכוונה היא להבנה שהתוכנית שנרקמה מבעוד מועד פחות עובדת במציאות – התסכול שנובע מכך – הניסיון להמציא את הגלגל מחדש מתוך לחץ והכשלון שוב ושוב, שמוביל לתסכול וחוזר חלילה.

מכירים את ההרגשה? אם כן, חברת ייעוץ עסקי תוכל לחלץ אתכם ואת העסק שלכם ולכוון אתכם לחוף מבטחים תוך קבלת החלטות נכונות מתוך שיקולים נכונים ולא מתוך לחץ המשבש את שיקול הדעת.

היתרונות של העסקת חברת ייעוץ עסקי

חברת ייעוץ עסקי לרוב הינה חיצונית ולכן אינה מקושרת לעסק כהוא זה. עמדה זאת מאפשרת לה לראות את המצב מפרספקטיבה ניטרלית אשר אינה מקושרת רגשית לחברה המעסיקה אותה וזאת כבר התחלה טובה לשינוי המיוחל. 

כאשר חברת ייעוץ עסקי מתקשרת עם בית עסק מסוים, אנשיה קודם כל בודקים את אופן ההתנהלות הנוכחי מול המטרות המקוריות שהוצבו עם הקמת העסק. ייתכן ומטרות אלה אכן הושגו למשך תקופה מסוימת ולאחר מכן כבר לא ופה כדאי להבין מה היה המהלך או מה הייתה ההחלטה שהביאה את המצב לקיפאון.

לאחר זיהוי ומיפוי בעיות ההתנהלות (שלאו דווקא נובעות מתוככי העסק עצמו אלא יכולות לנבוע גם מתנאי שוק שונים מהצפוי או משבר כלשהו שהפך את הקערה על פיה), אנשיה המקצועיים של חברת ייעוץ עסקי יגדירו את המטרות מחדש לאור הקשיים שנערמו לאחר הגדרת המטרות המקוריות וכן יתוו את הדרך כיצד להגיע אליהן צעד צעד תוך הימנעות מהטעויות שנעשו קודם לכן.

ייעוץ שיווקי

היתרונות של חברת ייעוץ עסקי

לכן, היתרונות של העסקה חברת ייעוץ עסקי נובעות גם מהריחוק הרגשי לבית העסק, גם מהניסיון והכרת השוק, גם מהמקצוענות וקריאת המצב כפי שהוא וגם מהיכולות לנתח את המטרות החדשות ואת הדרכים להגיע אליהן. 

התהליך עצמו יכול לקחת זמן רב ומאוד תלוי בכמות ומהות התהליכים שיש לשפר ולשנות. אם מדובר על מהפך של ממש, הרי שהתהליך עשוי לקחת חודשים אך בסופו של דבר ישתלם לטווח הארוך. אם מדובר על התנהלות אך ורק במישור מסוים המשפיע על השאר, העבודה תהיה אמנם גם ברמת המקרו, אך בעיקר בשורש הבעיה על מנת לנטרלה. (לדוגמא – התנהלות פיננסית לא תקינה המשפיעה באופן ישיר על העסק, נטילת סיכונים רבים ועוד).

הכלים המוענקים במסגרת מתן שירות של חברת ייעוץ עסקי נלמדים ונותרים לאורך זמן, מה שמאפשר התמודדות גם לאחר תהליך הליווי עצמו ובכל מצב כמעט שנקרה בדרכו של בית העסק. זאת משום שחברת ייעוץ עסקי למעשה משנה תפיסתית את כל מה שבעלי העסק ידעו עד כה והתנהלו לפיו ולכן רוב הסיכויים שהשגיאות שנעשו לפני כניסת של חברת ייעוץ עסקי לתמונה לא יחזרו על עצמן.

טל שלמון - צעידי
טל שלמון - צעידי

היי, שמי טל שלמון-צעידי יועצת עסקית ואני כאן כדי לענות על כל שאלה. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר עוד היום ויחד ניקח את העסק למקום של צמיחה..!

צרו קשר כעת
מעוניינים בשיחת ייעוץ ראשונית? השאירו פרטים!
מה חדש אצלי באתר?
עקבו אחרי ברשתות החברתיות

רוצים שנעזור לכם להקפיץ את העסק לרמה הבאה?
הירשמו עכשיו לשיחת ייעוץ אישית במתנה!

לפני שנתחיל, מה הסטטוס שלך היום?

בואו נעבור לווטאספ
1
זקוקים לייעוץ?
היי, נעים מאוד שמי טל שלמון-צעידי ואני כאן לענות לך על כל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button